CK World Travel

Lyžovačka v Bad Kleinkirchheim 

Z lyží rovno do bazéna!
380 km od Bratislavy

Bad Kleinkirchheim v Rakúsku, široká ponuka lyžiarskych svahov od svahov pre začiatočníkov po profesionálne svahy. Po lyžovaní na Vás čaká široká ponuka zábavy či už v miestnych reštauračných zariadeniach alebo v kvalitných wellness centrách. Bad Kleinkirchheim v Rakúsku, zaslúžená zimná dovolenka 

Bad Kleinkirchheim patri k miestam s najvyšším počtom slnečných dni a 100% snežnou garanciou, o ktorú sa stará 350 snežných diel. Je to domov legendárneho zjazdového lyžiara a olympijského víťaza Franza Klammera. Dodnes si užíva lyžovanie na svahoch od Keiserburgu až po St. Oswald. Sánkarské dráhy, klzisko, upravované turistické chodníky a bežkárske trate ako aj pohodlné „Hutten" sa postarajú o príjemné Apres Ski. Toto stredisko položené v údolí pohoria Nockberge je známe svojimi termálnymi prameňmi. Nie je nič príjemnejšie ako uvoľnenie sa v príjemnom prostredí rímskych kúpeľov Römerbad a St. Kathrein s výhľadom na hory. Nadmorská výška: 1070 - 2055 m.
Počet km zjazdových tratí: 103 (18 km ľahkých, 77 km stredneťažkých, 8 km ťažkých)
Počet prepravných zariadení: 5 kabínkových lanoviek, 6 sedačkových lanoviek a 15 vlekov.

V dedinke Bad Kleinkirchheim sa nachádzajú 2 termálne svety.

Thermal Römerbad
Priamo zo zjazdovky do bazéna to sú termálne rímske kúpele. V rímskom štýle na ploche 4000 m2 a troch poschodiach sa predstavuje jeden z najkrajších wellnessových chrámom Álp s 13 druhmi sáun, prispieva k dokonalému relaxu.

Therme St. Kathrein
Rodinný svet s množstvom zábavy pre mladých a srdcom mladých; vírivka, vodný hríb, masážne vodné postele, bazén s divou vodu a detský zážitkový svet, vnútorný a vonkajší bazén.
Termálny liečebný bazén - veľký bazén 34°C s denným cvičením aqua gymnastiky.
Tepidárium, oddychová miestnosť, sauny, parný kúpeľ.

 

Naša CK L&M SKI TRAVEL všetkým svojim klientom odporúča pripoistiť si svoj pobyt v ktorom koľvek lyžiarskom stredisku, pre prípad úrazov. Zároveň na požiadanie klienta, zabezpečujeme a poisťujeme našich klientov v spoluprácií s poisťovňou UNION a.s..

 

 

Copyright © 2022 SlovenskyLadovec.sk