CK World Travel

Novinky

Kniežatá Tmy

Deň svätého Mikuláša 6. decembra je tiež úvodom pre tradičné prehliadky Krampus ...

celý článok

Vyhľadávanie

Partneri

POSTUP REZERVÁCIE a PODMIENKY 

Postup rezervácie

1. Vyplňte formulár a pošlite online požiadavku mailom na druh a miesto ubytovania podľa mapy lokalít uvedenej na našej webovej stránke. Dostanete v čo najkratšej dobe od L&M SKI TRAVEL ponuku voľných ubytovacích zariadení vo Vami vybranej lokalite, druhu ubytovania a v termíne, ktorý ste si zadali.

2. Po preverení obsadenosti kapacity Vám zašleme mailom, alebo potvrdíme telefonicky rezerváciu na 24 hod. Potom Vás vyzveme k potvrdeniu rezervácie.

3.Následne Vám e-mailom zašleme záväznú prihlášku - objednávku, po doplnení údajov a podpísaní objednávky pobytu akceptujete Všeobecné obchodné podmienky. Objednávku nám zašlete späť a zároveň uhradíte cenu uvedenú na objednávke v zmysle našich Všeobecných obchodných podmienok.

4. Po doplatení celkovej čiastky na náš účet alebo osobne Vám vystavíme Voucher (ubytovací preukaz) na objednané ubytovanie, v ktorom je uvedený názov ubytovacieho zariadenia, kontakt na zariadenie : adresa, tel.čislo, mapka, kde sa zariadenie nachádza; ďalej počet osôb, deň nástupu a odchodu, druh stravovania.


Platby prijímame vkladom na bankový účet alebo osobne v L&M SKI TRAVEL, na základe záväznej prihlášky. Platbu nie je možné uhradiť majiteľovi objektu priamo na mieste. Ubytovací preukaz (Voucher) zašleme mailom vždy do 17:30 v pracovné dni po potvrdení úhrady. VOUCHER si stačí vytlačiť, je to plnohodnotný doklad a má platnosť originálu.

Prečo strácať čas chodením do cestovnej kancelárie, keď si svoju dovolenku môžete rezervovať z domu za niekoľko minút. Ak ste sa už zoznámili s on-line spôsobom rezervovania, naša spoločnosť vám poskytuje istotu a garanciu, ktorú nemožno zaistiť pri priamom dohovore s poskytovateľom služieb.


1. Pohodlie rezervácie z domu
2. Šetrenie času a peňazí
3. Zoznam objektov na jednom mieste

 

Spôsob platby a rezervácie

Záloha alebo celková suma sa uhrádza najneskôr 2 dni po objednávaní pobytu a po potvrdení rezervácie zo strany L&M SKI TRAVEL, ak v záväznej prihláške nie je uvedené inak. :
- bankovým prevodom: Slovenská sporiteľňa,a.s. na číslo účtu: 0632910192 / 0900 , variabilný symbol: je uvedený na objednávke na pobyt alebo na vyžiadanie oznámime v L&M SKI TRAVEL,
- v hotovosti v SKI TRAVEL,
- poštovou poukážkou typu H - na našu adresu: L&M INVESTMENT a.s.,Trnavská 63A, 90027 Bernolákovo, do správy pre prijímateľa uveďte termín nástupu na pobyt a kód ubytovacieho zariadenia(kód uvádza SKI TRAVEL na objednávke). Poštovú poukážku zašlite L&M SKI TRAVEL spolu so záväznou prihláškou na pobyt na adresu objednávateľa.

Platbu môžete uskutočniť vkladom alebo prevodom na náš účet v Slovenskej sporiteľni.
Podľa Všeobecných podmienok - bod 2. sa dá ubytovanie zaplatiť zálohou 60% z celkovej sumy pri objednaní pobytu a doplatku najmenej 30 dní pred nástupom na pobyt, alebo celkovou sumou 100%, ak sa pobyt začína v lehote kratšej ako 30 dní pred začiatkom pobytu.

 

Všeobecné obchodné podmienky

 

Garančný list

 

 


Copyright © 2024 SlovenskyLadovec.sk