CK World Travel

Lyžovčka v St.Anton 

St. Anton am Arlberg je kozmopolitným miestom, kde sa stretávajú nadšenci medzinárodnej lyžiarskej a freeride scény v Arlbergu, miestom, ktoré napriek svetovej povesti nestratilo svoj dedinský a útulný ráz.Región St. Anton am Arlberg patrí k zimným športovým strediskám v Alpách s najvyššou garanciou snehu. Okrem sveta nekonečných končiarov ponúka komfort medzinárodného dovolenkového regiónu, ktorý sa vyznačuje srdečnou pohostinnosťou a tirolskou tradíciou ako aj medzinárodným prostredím a svojou otvorenosťou svetu.


Ak sa v zime vyberiete so regiónu St. Anton am Arlberg, vstúpite do snehového a športového eldoráda, ktoré si vyslúžilo svetovú povesť už pred majstrovstvami sveta v alpskom lyžovaní v roku 2001. Vysoký štandard dovolenky, zimné stredisko plné superlatívov, výnimočný servis pre hostí, kabínková lanovka s technológiou obrovského kola, špeciálne týždne ako napríklad „relaxačný týždeň Ladies First", fajnová gurmánska kuchyňa, nové multifunkčné športové centrum a množstvo podujatí, sú prísľubom nezabudnuteľnej dovolenky v zimnej sezóne 2011/2012.

 

Naša CK L&M SKI TRAVEL všetkým svojim klientom odporúča pripoistiť si svoj pobyt v ktorom koľvek lyžiarskom stredisku, pre prípad úrazov. Zároveň na požiadanie klienta, zabezpečujeme a poisťujeme našich klientov v spoluprácií s poisťovňou UNION a.s..

Copyright © 2022 SlovenskyLadovec.sk