CK World Travel

Lyžovačka v Seefeld 

Rozprávková dovolenka aj pre nelyžiarov!

585 km od Bratislavy

Olympiaregion Seefeld pozostáva z mesta Seefeld a ďalších susedných miest. Spolu ponúkajú pre lyžiarov veľa možností; najmä pre bežeckých lyžiarov. Táto oblasť je vďaka rozmanitosti a množstvu bežeckých tratí známa po celej Európe. Ak sa rozhodnete pre lyžovačku v Seefeld, spoznáte oblasť s nádhernou prírodnou scenériou. Seefeld je často dejiskom veľkých zimných športových podujatí. Na Gschwandtkopf trénujú aj svetové hviezdy v alpskom lyžovaní ako napríklad americká lyžiarka Lindsey Vonn.
Olympia skiregion Seefeld sa nachádza len niekoľko km od Innsbrucku. Už jeho názov prezrádza skutočnosť, že v rokoch 1964 a 1976 sa tu konali súťaže počas zimných olympijskych hier v Insbrucku. Lyžiarske stredisko má dve oblasti, prvá sa nachádza na svahoch vrchu Gschwandtkopf (1 200 - 1 500 m), druhá Rosshütte - Seefelder Joch - Harmelekopf (1 200 - 2 100 m). Okolie Seefeldu disponuje celkom 3 kabínkami, 5 sedačiek, 18 vlekov. Skiareály sú prepojené sieťou skibusov.
Seefeld/Rosshütte má spolu 20 km zjazdoviek (10 km ľahkých, 9 km stredných a 1 km ťažkých).
V okolí je veľa golfových klubov, 650 značených turistických trás, 266 km trás pre nordic walking a bežecké lyžovanie, jazero...

Možnosť voľby medzi miestnym skipasom Seefeld Card (skiareály Rosshütte, Gschwandtkopf, Geigenbühel, Birkenlift) celoplošným skipasom zasahujúcim do Bavorska, Happy Ski Card obsahujúci ďalej Mittenwald, Garmisch-Partenkirchen, Grainau, Ehrwald, Lermoos, Biberwier, Bichlbach, Berwang Heiterwang, 237 km zjazdoviek so 104 prepravnými zariadeniami).

 

Naša CK L&M SKI TRAVEL všetkým svojim klientom odporúča pripoistiť si svoj pobyt v ktorom koľvek lyžiarskom stredisku, pre prípad úrazov. Zároveň na požiadanie klienta, zabezpečujeme a poisťujeme našich klientov v spoluprácií s poisťovňou UNION a.s..

 

Copyright © 2022 SlovenskyLadovec.sk