CK World Travel

LETO V STUBAII 

Oblasť Stubaital je situovaná v nadmorskej výške 1000 m.n.m. a leží 16 km južne od hlavnej provincie tejto oblasti - mesta Innsbruck.Kraj v najvyššom údolí regiónu je výnimočný a s mohutným ľadovcom "Stubai Glacier" na konci údolia je jednoducho úchvatný.

 

Tirolská priateľská pohostinnosť a kulinárske umenie zaručuje nezabudnuteľnú dovolenku. Stubaiská dolina - to sú voňavé lúky a zelené lesy plné života v lete a pôsobivé ľadovce a snehobiela krajina zázrakov v zime. Čerstvý vzduch prevoňaný okolitou krajinou pôsobí ako balzam nie len na dušu. Jeho sviežosť dodá vášmu organizmu relax, priaznivo pôsobí pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest a je takým malým prírodným wellnesom pre celý váš organizmus.

 

Neustiff, Fulpmes, Telfes, Mieders, Schönberg sú mená piatich malebných dediniek nachádzajúcich sa v Stubaiskej doline. Ich spoločným znakom je , že sa tešia na to, aby Vás privítali. Nezáleží na tom, ktorú z nich si vyberiete, každá z nich je jedinečná svojimi zvykmi, tradíciami a vlastným kúzlom, ktoré Vás nenechá chladnými ani v krásnych zimných mesiacoch.

 
                 

Stubai Card BENEFITS

 

od 50 € dospelá osoba

od 25,50 € deti

 

viacSummer Card - Big Family Stubai

Program pre deti vo veku od 5 rokov až po teenegerov. A pre tých starších ako 10 rokov máme pripravený vzrušujúci program, začínajú raftingom či horskou cyklotúrou.

 

viac


Stubai Regular Guests Week- "Týždeň hostí"

 

Každý deň je výnimočný ! Ak milujete hudbu či tradičný dobytčí spievod ste na správnom mieste ! Nechajte sa uniesť vôňami miestnych špecialít a ochutnajte to najlepšie z Tirolskej kuchyne.

 

18.-25. september 2012

 

viac

 

 


 

Copyright © 2022 SlovenskyLadovec.sk